KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 5522456
nr 552 2456
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Träsnitt, signerad Tommy Östmar, 23x15
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:26:47
100 kr
200 kr
200 kr
400 kr
500 kr
500 kr
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar