KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 5522456

nr 552 2456

Tommy Östmar

(1934-2007), Sverige

Träsnitt, signerad Tommy Östmar, 23x15

Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:26:47

Tommy Östmar

Läs mer om Tommy Östmar